BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Birželio 14 d.

Senato salėje pagerbti Klaipėdos universiteto futbolininkai: įteikta taurė, užkabinti sidabro medaliai

Šiandien, birželio 14 d., Klaipėdos universitete (KU) Senato salėje KU futbolo komandai įteikta taurė ir užkabinti sidabro medaliai. Sportininkai pagerbti iškovoję garbingą vicečempionų titulą Lietuvos studentų futbolo lygos čempionate (LSFL).

„Sezoną vertinčiau labai gerai. Komanda sužaidė šitiek varžybų ir tik vieną kartą pralaimėjo. Kitais metais, manau, prie komandos prisijungs dar daugiau jaunųjų futbolininkų ir bandysim užimti pirmąją vieną“, LSFL sezoną įvertino KU futbolo komandos treneris Evaldas Misiūnas.

Futbolininkų komandą ir jų trenerį E. Misiūną pasveikinti atvyko KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, LSFL prezidentas Rimantas Turskis, Lietuvos sporto asociacijos viceprezidentė Genovaitė Avižonienė ir KU Senato pirmininkas prof. dr. Vaidutis Laurėnas.

„Sveikinu KU futbolininkų komandą, kuri jau, galima sakyti, kasmet parveža po apdovanojimą iš šio čempionato. Užėmėte garbingą antrąją vietą ir visai nedaug trūko iki čempionų titulo. Didžiuojuosi viso universiteto vardu“, – KU sportininkus pasveikino rektorius prof. dr. A. Razbadauskas.

Šį 2023-2024 metų LSFL sezoną KU futbolo komanda čempionate uždarė itin garbingai. Čempionų likimas sprendėsi paskutiniame pirmenybių etape. KU komanda atsilikusi vos 3 taškais užėmė 2 vietą.